Це питання хвилює всіх батьків, бабусь та дідусів. Адже визначитись з подарунком іноді буває надзвичайно складно.
Якщо дитина замовила якийсь конкретний подарунок, то проблем з вибором не буде. Та дуже часто дітки люблять сюрпризи і тоді доводиться мудрувати як догодити з подарунком. При виборі подарунку, необхідно орієнтуватись на вік та стать дитини, її уподобання. Тож нумо розбиратися, як правильно вибирати подарунки на свята для дітей, враховуючи їх вік.
 
До 1-го року - 1 рік
Сенс цього періоду — навчитися керувати тілом. Дитина повзає, сидить, встає, вчиться маніпулювати предметами і опановує лише найпростіші рухи. Тож важливо, щоб це були іграшки, які можна натискати, витягувати, пересувати. І навіть книжки у цьому віці більше для перегортати сторінки, а не читання.
Що дарувати?

2 - 3  роки
Як зробити, так само як дорослий? Ось що хвилює дитину в цьому віці. Тож слід дарувати все, що розширює уявлення про побут та звичайні щоденні явища. Речі мають нагадувати справжні. Адже дитина вивчає еталони: ваги, об’єму, кольору.
Що дарувати?

4 - 5 років
Якщо до цього віку більшість дітей радіє більш-менш однаковим іграшкам, відтепер усе стає дуже індивідуальним. Мультгерої захоплюють серця. Хтось хоче бачити на своєму одязі, сумці, у книжках та на іграшковій поличці лише «щенячий патруль», а хтось — поні та єдинорогів. Дитина може грати за кількох персонажів, при цьому вони сперечаються, сваряться, миряться.
Що дарувати?